Struktūra ir kontaktai

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-03-03

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ „JONIŠKIO VANDENYS“

Bariūnų g. 1, Satkūnų k., LT-84101 Joniškio r. Įmonės kodas 157531950 PVM mokėtojo kodas LT575319515 Įmonės registracijos Nr. UAB 95-1, įregistruota 1991-10-23 A.s. LT 35 7044 0600 0227 5379 AB SEB bankas El.p. joniskio.vandenys@joniskis.lt Telefonas 8 (426) 61196

Direktorius Raimundas Tiškevičius

Direktorius (8 682) 51643, (8 426) 68931; el. p. direktorius@joniskiovandenys.lt
Vyr. buhalterė Ernesta Vaičaitienė (8 426) 61203 el. p. vyr.buhalteris@joniskiovandenys.lt
Personalo inspektorė , priimamasis (8 426) 61196 el. p. joniskio.vandenys@joniskis.lt
Vyr. inžinierius Antanas Veikalas  mob. 8 686 71814 el.p. vyr.inzinierius@joniskiovandenys.lt 
Projektų koordinatorė Ilona Varanauskienė (8 426)68932 el.p. ilona@joniskiovandenys.lt
Abonentų skyrius (8 426) 61198; mob. 8 615 48653 el.p. jv.abonentas@joniskis.lt
Abonentų skyriaus viršininkė Dovilė Rudnickienė (8 426) 61198; el.p. dovile.rudnickiene@joniskiovandenys.lt
Kontrolieriai mob. 8 626 49793; mob. 8 611 31068
Kontrolierius (skaitiklių plombavimas) Vitaras Garbačiauskas mob. 8 615 87384
Nuotekų valymo įrenginių viršininkė Ingrida Vaičiūnienė 8 698 14387  ingrida@joniskiovandenys.lt
Ekologė Lina Vikrauskaitė (8 426) 68934; mob. 8 696 34604 el. p. valymai@joniskiovandenys.lt
Dispečerinė, operatoriai (8 426) 61331; mob. 8 613 81321
Nuotekų tinklų meistrė Palmyra Janulienė mob. 8 657 59046 el. p. palmyra@joniskiovandenys.lt
Vandentiekio tinklų meistras Dainius Dambrauskas mob. 8 611 12162 el. p. dainius@joniskiovandenys.lt
Energetikas Vitalijus Petraitis mob. 8 615 42211  el.p. energetikas@joniskiovandenys.lt
Nuotekų transportavimo paslauga mob. 8 626 40153
Darbo laikas
I – IV  7.30 – 16.30 V –  7.30 – 15.15
Pietų petrauka 12.00 – 12.45

Tarnybiniai automobiliai >>>

UAB „JONIŠKIO VANDENYS“ VALDYMO SCHEMA

Mus rasite